Beauty Fly CLEOPATRA

    nar. 2.7.2008 - černobílá


   PRA/CAT: ?
  PL: ?
  výstava: ?

  RODOKMEN

 

 


Když se mi naskytla možnost získat ze známého švýcarského chovu Beauty Fly fenku, nezaváhala jsem ani na chvíli. Alespoň rodnou zemí je to tak trochu vzpomínka na naši Aishu. Navíc také černobílého papillona jsem si doma nikdy nenechala a s červeným Ambim budou tvořit pěkný pár. Nejen ovšem svými rozdílnými barvami, ale naopak zase naprosto stejnou povahou - oba jsou to "učebnicoví" papilloni. Neustále veselí, dobře naladěni, milující nejen nás, ale všechny příchozí i kolemjdoucí, chvíli neposedí ani nepostojí, ocásky jim oběma neustále kmitají jak vrtulky. Clea se navíc pořád "směje", jinak se její rozjařený obličejík nazvat nedá.
Čas ukáže, jak se ukázní a jak bude úspěšná v tvrdé konkurenci na výstavách a pevně věřím, že její kvalitní rodokmen se projeví jednou i na jejich potomcích. Za Cleu a také za vřelé a velmi přátelské přijetí děkuji chovatelce Juttě Kalbermatter.
Liebe Jutta, vielen Dank nicht nur für Eure Cleo, aber auch für Ihren Segensempfang!

 

 

 
[Assirie] [Donna Ferruccia] [Chiquita] [Chamberlain] [Maharani] [Cleopatra] [In memoriam] [Na prodej] [Linky] [Guestbook] [Kontakt]
 

 

HOME