Vzpomínáme          

 

 

ADONIS Senden - Ay

14.3.1999 - 1.11.2004

Rodokmen         Odchovy         Galerie
 

Právě na dušičky, 1.11.2004 v 0.45 hodin, dotlouklo v mém náručí po krátké, zákeřné nemoci navždy srdíčko mého nejmilejšího prvorozeného vlastního pejska.
Donečku, Tvůj odchod byl nečekaný a o to bolestnější - zůstane prázdné místo v mém srdci a smutek v dušičkách Tvé psí smečky!
Ať jsou Ti už jen milosrdné věčně zelené rozlehlé psí pláně...

Adonis, také Don, Donda, Donďa, Donďák, Doneček, se narodil jako vůbec první štěňátko v naší chovatelské stanici, společně se svou sestrou Annabell. Doneček byl šéfem naší smečky – samozřejmě až po mně, což někdy dost špatně nesl, ale musel se s tím smířit. Povahou byl Don velmi sebevědomý, vyrovnaný pes.
Tím, že byl prvním štěnětem, které se u nás narodilo, zdálo se mi naprosto logické, že s námi zůstane. Až čas ukázal, že toto rozhodnutí bylo správné, protože z něj vyrostl typický a krásný představitel svého plemene, což stvrdil i mnoha vítězstvími a dokončeným titulem interšampion. Jistě tak dělal jen čest svému jménu – Adonis.
Přes svůj pěstěný vzhled neležel Donda jen doma na polštářích, jak si někteří lidé myslí, ale miloval, tak jako všichni naši pejskové, dlouhé procházky a výlety, plavání a aportování čehokoliv.
Těžko uvěřit, že ve věku 5 let nás náhle opustil a zanechal svoji smečku bez šéfa a v srdci mém, mého muže a taky "babičky" - majitelky otce Ferruccia - velkou, těžko zahojitelnou ránu.....

 

 

ANJA-AISHA von Rotmonten

10.3.2000 - 15.8.2008

 Rodokmen               Galerie
 

Aišenka nás opustila prakticky z plného zdraví. Po náhlé břišní příhodě, kdy byla ještě operována a operaci přežila, bohužel poté podlehla těžké sepsi organismu. 
Chtěla bych aspoň touto cestou poděkovat všem známým i neznámým, kteří v těžké chvíli nezištně pomohli a hlavně neznámým majitelům pejska, kteří se bez
váhání a snad do několika minut dostavili na kliniku, aby Aiši poskytli krev jejich psíka k transfuzi. Její tělíčko však už dobojovalo....
Už ji nic nebolí a prohání se snad po zelených pláních se svým milovaným Donečkem.

 

  

 

                                                                                                  

[Assirie] [Donna Ferruccia] [Chiquita] [Chamberlain] [Maharani] [Cleopatra] [In memoriam] [Na prodej] [Linky] [Guestbook] [Kontakt]

 

HOME